Hlavní nabídka služeb

Naší hlavní činností je samozřejmě péče o Vaše děti, hlídání dětí v Brně a okolí.

  • Kontakt: Mgr.Iva HovězákováNa výletě
    tel.: 777 696 393
    mail: chuvickabrno@gmail.com

Naše hlavní zaměření:

  • Hlídání u Vás doma (chůva s vlastní dopravou)
  • Převoz a doprovod dětí (ze školy, do školy, kroužky)

Nepřehlédněte naše další činnosti, velmi oblíbené:

Vnímáme hlídání dětí jako příležitost naučit je něco nového a pomoci s jejich duševním rozvojem. Tím, že jsou naše chůvičky z velké části studentky, nebo absolventky učitelských oborů, dokážeme čas, který budou trávit s Vašimi dětmi, využít opravdu užitečně, po domluvě i s konkrétním programem doučování předmětů základní až střední školy nebo cizích jazyků. Že jsou Vaše děti chytré až dost, ale potřebovaly by na vzduch? Není problém! Naše chůvičky mají kladný vztah ke sportu a můžeme dodat i profesionálního kondičního trenéra. K činnostem, které budou Vaše děti obzvlášť milovat, patří určitě i výtvarná a kreativní tvorba. Mezi naše chůvy patří i absolventka Dějin umění FF MU Brno, která v případě zájmu připraví Vaše dítě i na talentové zkoušky.

Agentura Chůvička Brno poskytuje profesionální  hlídání dětí.  Pokud hlídání dětí probíhá u Vás doma, domovské prostředí je pro dítě nejpřirozenější a odpadá zde pocit strachu z neznáma. Chůvičky tedy dorazí až k Vám, u mimobrněnských lokalit účtujeme poplatek za dopravu (dle dohody).

Vaše děti pohlídáme i v případě nemoci ve všechny denní i noční hodiny.

Hlídání dětí realizujme zcela podle Vašich představ, samozřejmostí je například doprovod do školy, k lékaři, do zájmových kroužků.

Naše agentura Vám zajistí chůvičku i na hlídání dětí v průběhu rodinných oslav, svateb a dalších aktivit v kruhu rodiny či na cestách.

Hlídání v angličtině

Zpět na začátek stránky
Hlídání dětí v angličtině, jak je patrné z názvu, probíhá pouze v anglickém jazyce. Je vhodné jako příprava dítěte na vstup do anglické mateřské školky nebo ji může přímo nahradit. Pokud se chystáte dát Vaše dítě do základní školy s rozšířenou výukou cizích jazyků – zejména angličtiny, je vhodné jej touto nenásilnou formou začít na cizí jazyk připravovat. Hlídání provádějí chůvičky, které jsou studentkami učitelství anglického jazyka, popřípadě mají mezinárodně uznávaný certifikát z angličtiny.

Doučování v rozsahu SŠ

Zpět na začátek stránky

Mají Vaše děti ve škole problém s nějakým předmětem? Nejde jim matematika, fyzika, chemie či biologie? Z humanitních předmětů čeština, dějepis, společenské vědy? Je to zcela normální, nikdo nemůže dokonale ovládat vše. Neklaďte si za vinu, že se Vašim dětem nevěnujete dostatečně, máte přece svoje zaměstnání, nebo péči o další děti a o domácnost. Od toho jsme tu pro Vás my, abychom Váš problém vyřešili a látku doučili.

Individuální výuka cizích jazyků

Potýká se Vaše dítě s problémy s výukou cizího jazyka? Je pro Vaše dítě školní výuka cizího jazyka nezvladatelná? Obraťte se na nás, pomůžeme Vašemu dítěti tuto překážku překonat.

Maminky, potřebovaly byste zlepšit angličtinu nebo jakýkoliv jiný jazyk? Připadáte si méněcenně, když se v cizině nedomluvíte? Pojďte to s námi změnit.

Agentura Chůvička Brno k Vám vyšle lektorku daného jazyka – tj. angličtiny, němčiny, francouzštiny, italštiny, ruštiny.

Výuka probíhá dle Vašich představ se zřetelem na to, co je třeba v daném jazyce zlepšit, rozvíjet, doučit.

Individuální kreativní tvorba

Zpět na začátek stránky
Individuální kreativní tvorba představuje domácí kroužek pro Vaše dítko. Budeme se rozvíjet v malbě, kresbě, tvorbě vlastních výtvorů (možné dárečky pro celou rodinu) a ve spoustě dalších kreativních, rukodělných činností. Tento Váš soukromý kroužek vede studentka oboru Dějiny umění Filosofické fakulty Masarykovy Univerzity Brno.

Sportovní program

Hlásí se Vaše dítě na sportovní školu? Nedaří se mu v některém sportu a chtělo by se ho naučit? Máte pocit, že Vaše dítko spíše vysedává u počítače, přibírá na váze a chybí mu pohyb? Žádný problém.

Pro Vaše děti jsme schopni dle Vašich požadavků zrealizovat sportovní program či pojmout hlídání samotné ve sportovním duchu.
Máme na to specialisty – vysokoškolsky vzdělané v oboru učitelství tělesné výchovy a sportu, kteří se Vašim dětem budou naplno věnovat, sestaví jim zdravý, popř. redukční jídelníček a v libovolném prostředí (u Vás doma, v přírodě, v tělocvičně) s nimi budou sportovní aktivity provádět.

Úprava jídelníčku pro Vás i Vaše děti

Zpět na začátek stránky
Chtěly byste zhubnout a nevíte si rady s přebytečnými kilogramy? Rády byste zhubly dlouhodobě a přirozenou cestou ? Obraťte se na nás! Spolupracujeme se specialisty z oboru Výživa člověka z Lékařské fakulty Masarykovy univerzity v Brně a odborníky na tvorbu tréninkových plánů z Fakulty sportovních studií Masarykovy univerzity v Brně. Sestrojíme Vám jídelníček šitý na míru včetně tréninkových plánů. Služby jsou vhodné pro všechny klientky, které se chtějí dostat do kondice, usilují o efektivní redukci své váhy, či se snaží přibírat aktivní svalovou hmotu.

Zapůjčení monitoru dechu Babysense II

Půjčujeme monitor dechu Babysense II po dobu nezbytné prevence syndromu náhlého úmrtí kojenců (SIDS) – tedy na půl roku, nebo na dobu tak dlouhou, jak dlouho si budete přát v klidu spát s vědomím, že Vaše dítě ve spánku správně dýchá a prospívá.

Chůvička Brno – agentura na hlídání dětí