Pořádání oslav

Zařizujeme dětské nebo rodinné oslavy, hlídáme na nich děti a připraujeme jim program.

  • Kontakt: Mgr. Iva Hovězákovádětské oslavy 05
    tel: 777 696 393
    mail: chuvickabrno@gmail.com

 

Naše nabídka v oblasti pořádání dětských nebo rodinných oslav sahá od zajištění hlídání pro Vaše děti (naše chůvy se na domluvenou dobu účastní Vaší oslavy s připraveným dětským programem), přes organizaci celé oslavy včetně jídla a pití na zvoleném místě, až po pronájem prostor naší miniškolky v Husovicích, která je Vám o víkendech k dispozici se všemi hračkami.

Ve zkratce tedy na dětské oslavy, nebo i další oslavy s větším počtem dětí zajistíme:

  • Chůva na Vaši oslavu
  • Profesionální cattering včetně dětských jídel
  • Kompletní „oslavu na klíč“, kam stačí přijet a předat děti
  • Dětskou oslavu v našich vlastních prostorách

Děti jsou v našem životě potěšení, a pokud je občas předáte chůvě, nikdo Vás nebude podezřívat, že máte jiný názor. Ale ruku na srdce, uspořádat posezení s přáteli, se kterými se vidíte po roce, nedostat se kvůli dětem za celý večer ke slovu a odjíždět s tikem v oku, ostudou za rozbité okno a třeba i poraněným dítětem, člověk na pár chvil z role vzorného rodiče vypadne. Přitom stačí tak málo – objednat profesionální chůvu, která nejen že nespustí v průběhu oslavy děti z očí, ale připraví si pro ně i program!

Nevěřili byste, o kolik lepší je jakákoliv společenská akce, kde nemusíte děti stále po očku sledovat a každých pár minut okřikovat. Ať už grilujete na zahradě jen s několika kamarády, nebo pořádáte svatbu s dvěma sty hostů, postaráme se o Vaše děti se zárukou naprostého bezpečí a spokojenosti. Podle počtu dětí doporučíme i počet chův a vymyslíme program, zajistíme hračky a pomůcky.

Na každé dětské oslavě pomůžeme s výzdobou a programem, uděláme ji hezčí nejen pro děti, ale i pro Vás.