všehochuť

Předplatné NdB 2014/2015

Nová sezóna v Národním divadle, celkem 80 inscenací na činoherní, baletní a operní scéně, právě začala. Od prvního dubna jsou v prodeji předplatné pro sezónu 2014 / 2015.

27 abonentních řad

Nabídka dvaceti sedmi abonentních řad je letos opravdu pestrá a vyhoví opravdu každému, kdo si chce pár večerů v roce užít podle svých představ. Předplatné představuje až pětapadesátiprocentní slevy na vstupném, padesátiprocentní slevu na všechny divadelní programy a v neposlední řadě významnou úsporu času při shánění a nakupování vstupenek. monitor web page for changes . Jako bonus k předplatnému je tu i „Vstupenka za hubičku“ na vybrané představení.

Všechny premiéry – zlatá abonentní řada

Víte, že v nadcházející sezóně chystá NdB celkem 15 nových premiér, 8 činoherních, 3 baletní a 4 operní? A víte, že se po každé premiéře můžete osobně seznámit s umělci na malém rautu? Pokud chcete být u toho, předplaťte si abonmá s názvem Zlatá řada.

Dočkáte se tradičních předplatných, i novinek, které jsou zaměřeny na studenty, pedagogy, nebo rodiny s malými dětmi. Jako příklad uveďme Opera a balet pro studenty, S dětmi o víkendu do divadla, nebo Předplatné pro pedagogy.

Na co se například můžete těšit

Milovníky činohry potěší v sezoně 2014/2015 například „inaugurační“ představení Král Oidipús nového uměleckého šéfa Mahenovy činohry, Martina Františáka, dále také fiktivní příběh o vztahu lidí k Václavu Havlovi s názvem Havel v zemi čeledínů, jehož režie se ujme ředitel NdB Martin Glaser, či hrou plnou dvojsmyslného humoru, která vzdává hold první republice, zejména její noblesnosti a poklidné atmosféře Saturnin, v režii Emila Horvátha.

Z operních novinek půjde například o Čarokraj Marko Ivanoviče, Toscu Giacoma Pucciniho a ke 160. výročí narození Leoše Janáčka Věc Makropulos. Ke spolupráci pozvalo vedení Janáčkovy opery jednoho z nejvýznamnějších českých režisérů současnosti Davida Radoka, který bude v brněnské opeře a v NdB režírovat poprvé.

Baletní soubor NdB uvede v příští sezoně tři novinky. V polovině října to bude Louskáček ve verzi kanadského choreografa Fernanda Naulta z roku 1964, v březnu 2015 moderně zpracovaná verze vlajkové lodi klasického repertoáru – Labutího jezera, která měla velký úspěch v USA s názvem Black and White a v květnu příštího roku balet pro mladé lidi s názvem Média v tanci.


 

Více na http://www.ndbrno.cz/prodej/predplatne

26.04.2014