všehochuť

Rosnička

Plavecká škola Rosnička nabízí

  • kurzy plavání dětí kojeneckého, batolecího a předškolního věku
  • letní intenzivní kurzy
  • příměstské tábory
  • pobyty s plaváním v krásné přírodě

Dopřejte dětem to, co mají nejradši – vodu

více přímo na stránkách http://plavani-rosnicka.cz/

Kurzy probíhají v hezkém a čistém zázemí Světa wellness Infinit. Plave se v relaxačním (34°C) a zážitkovém (32°C) bazénu v malých skupinkách po 4-kojenci, 6-batolata a 7-předškoláci, dětech. Součástí vodního světa je i parní solná lázeň s eukalyptovými esencemi, kterou děti po každé lekci navštěvují už od nejútlejšího věku. Bazény splňují nejnáročnější hygienické a provozní podmínky pro pořádání dětských plaveckých kurzů od půlročních miminek.
V Rosničce se setkáte se špičkovým lektorským týmem. Instruktorky plavecké školy v lekcích vytvářejí příjemnou přátelskou atmosféru, abyste se ve vodě cítili bezpečně. Výuka plavání vychází z psychomotorického vývoje dětí a to je pravidlo, které je v Rosničce vždy respektováno.

Kromě odborně vedených kurzů plavání nabízí Rosnička ve spolupráci se Světem wellness Infinit plavání pro veřejnost rodičů s dětmi a rodinné víkendy ve wellness za zvýhodněné ceny.
Více informací o kurzech a o vstupech na veřejnost se dočtete na webových stránkách Rosničky.

 

Plavecký klub Rosnička vznikl v lednu 2011 současně s otevřením nové brněnské pobočky Světa Wellness INFINIT. Mimo jiné u nás najdete zážitkový a relaxační bazén, parní solnou lázeň s eukalyptovými esencemi a saunový svět. Naše bazény splňují najnáročnější hygienické a provozní podmínky k pořádání dětských plaveckých kurzů. Nabízíme Vám unikátní prostředí pro plavání dětí s rodiči, plně přizpůsobené a vybavené tak, aby pro Vás plavecké kurzy byly příjemným zážitkem.

19.03.2017