Facepainting – malování na obličej

Zajišťujeme mladé umělkyně pro malování na obličejfacepainting – na dětské oslavy, jako program v naší miniškolce, nebo prostě kdykoliv podle domluvy.

  • Kontakt: Mgr. Iva Hovězáková, +420 777 696 393facepainting 01
    chuvickabrno@gmail.com
  • Cena: 700 Kč / hodina / jedna malířka

 

Pokud se něco v oblasti dětské zábavy dá označit za opravdový hit, je to malování na obličej – facepainting. Kdy naposledy Vaše dítě sedělo několik minut nehnutě, soustředěně, a potom mělo až do večera slavnostní náladu? Víme, pro každé dítě se dá vymyslet program, který ho zaujme.

Děti facepainting milují!

Facepainting zaujme všechny děti bez rozdílu pohlaví a věku, zaručeně. V našem týmu máme  absolventku dějin umění FF MU Brno a její výtvarné pojetí kreseb na obličej snese i hodně přísné hodnocení. Používáme speciální, dermatologicky testované barvy, které jsou snadno omyvatelné vodou. K tomu různé barevné třpytky a kamínky. A tu radost v dětských očích byste měli vidět!

Někteří říkají, že facepainting má tradici už u pravěkých tlup a nakonec – proč ne. Skrytou symboliku bychom v něm ale asi nehledali. Radost a sváteční pocit vyjímečnosti, kdy se z dívek stávají víly a z chlapců prakticky cokoliv, přirozená láska dětí k pohádkovým kostýmům, kterých je maska na obličeji velkou součástí, to je pravý důvod, proč se zdobení dětských obličejů stalo módní a populární činností.

Fotografie Vašich dětí s pěknou malbou na obličeji budou ozdobou Vašeho rodinného alba. Nejen že se děti s namalovaným obličejem fotí rády, fotografie z facepaitingu jsou nádherou vzpomínkou.

Zvládneme nazdobit i dospělé zájemce, pokud chystáte bláznivou party, maškarní, nebo i naprosto formální ples, decentní ornament s třpytivými glitry Vám bude každý závidět.

Naše cena je 700 Kč za hodinu a jednu naši malířku, přičemž tato cena je konečná a zahrnuje veškerou přípravu a barvy. Pokud pozvete naši malířku na oslavu plnou dětí, je to zanedbatelná položka.