Co o nás říkají maminky

Reference na chůvičku Katku T.

Teta Katka nám hlídá synka od 3 měsíců, protože jsem se starší dcerkou nechtěla přerušit kurzy plavání s rodiči. Vítek už má 1,5 roku a když tetu vidí, začne se předvádět a ukazovat s rozzářenýma očkama, co je u nás nového. Operativně jsme podle počasí měnily místo hlídání a nebyl nikdy problém s dochvilností. I dcerka Adrianka (3,5 roku) si na Katku rychle zvykla.
Když je potřeba, Katka zvládne zabavit i uspat obě naše děti „levou zadní“
V případě, když chůvička Katka byla na školení či dovolené, hlídala děti Wendy. Už při prvním setkání si ji Adrianka oblíbila a i když jsme se s ní neviděli už téměř rok, dcerka se po ní někdy ptá.

Šárka Jašková

Poděkování všem chůvičkám, které hlídají v Zone4You

Dobrý den,
ráda bych touto cestou ještě jednou poděkovala všem chůvičkám, které vedou dětský koutek ve fitku Zone4you. Více než rok jsem tam chodila cvičit a v době mého cvičení byly obě mé děti v dětském koutku. Hanička (4 roky) a Matěj (1,5 roku). Matěj byl zde v péči chůviček od 3 měsíců. Chůvičky byly vždy dobře naladěny, usměvavé, příjemné, vstřícné a obětavé. Obě děti tam pobývaly rády.

Hana Křesálková

Reference na chůvičku Vendulu Heřmanovou

S chuvickou Wendy jsem opravdu moc spokojena. S detmi to umi, a to jak se starsimi (Oliverovi jsou tri roky), tak s miminkem. Naprosto ji duveruju a kdyz jsem mimo domov a ona mi hlida deti, jsem v klidu. Vim, ze si v kazde situaci dokaze poradit. K detem ma pratelsky pristup, ale zaroven si u nich umi budovat autoritu, coz si cenim. Je take jednou z mala osob, od ktere se syn necha nakrmit (mame od malicka problemy s jidlem). Je pomerne flexibilni a snazi se mi vzdy vyjit vstric. A ma ji rad i starsi syn, vim, ze se s ni nenudi.

Takze celkove hodnotim Wendy velmi kladne, beru ji uz jako takovou nasi „tetu“. Doufam, ze s ni budu moct pocitat i do budoucna.

mejte se hezky
Michaela Vajcnerova

Doporučení pro chůvičku Nikolu Kloparovou

Nikolu znám odmalička jako velice milého, sympatického a kamarádského člověka. Je spolehlivá, co slíbí, to také splní. Pokud se nestane nic závažného a nečekaného, co by zabránilo cestě, je všude včas. Její vztah k lidem a obzvláště dětem je vřelý. Naše dvouletá dcera ji právem přímo zbožňuje. „Teta Nikolka“ si s ní nejen umí hrát přesně podle představ malého dítěte, ale určitě jí plno věcí naučí, a když jsou spolu, já jsem v naprostém klidu, protože vím, že i v případě nečekaných zdravotních potíží Niak zachová „chladnou hlavu“ a jedná jako správný zdravotník.

O moji dcerku se vždy postará a já i moje malá Dominika se vždycky těšíme, až Nika zase přijde k nám domů.

Veronika Šilerová (maminka od 2leté Dominiky)

Doporučení pro chůvičku Ivu Cabálkovou

Ivu znám od roku 2007, kdy začala občasně hlídat moji tehdy roční dceru Ester.

Vzhledem k tomu, že se vždy chovala profesionálně a vzorně na Esterku dohlížela, ale také proto, že Esterka v její společnosti byla spokojená a že Iva se jevila jako nekonfliktní a přátelský člověk, nabídla jsem ji čtyřtýdenní pobyt v Anglii, kam se mnou jela jako chůva.

Ukázalo se, že to byla skvělá volba. Na Ivu je vždy spolehnutí, všude je včas a perfektně ovládá všechno kolem dětí, stravou a pitným režimem počínaje, vhodným oděvem na danou aktivitu a veselou náladou konče.

Je schopna řešit i mimořádně vzniklé situace s nadhledem, dokonce v cizím jazyce, například, když se v průběhu procházky v Anglii
s Esterkou omylem dostaly na soukromý pozemek bez východu, Iva ještě s kočárkem, poradila si a domluvila si řešení.

Moje práce vyžaduje flexibilitu a s Ivou nikdy nebyl ani nejmenší problém, pokud se stalo, že jsem se vrátila později a Esterka třeba odpoledne usnula, ještě pověsila prádlo, aby si připadala užitečná.

Loni jsem vinou Ivina pracovního nasazení musela mít jinou slečnu na hlídání z rodiny od známých, Esterce je už pět, tak jsem si říkala, že to bude v pohodě, ale ejhle, chybělo nám nejen Ivino pracovní nasazení a její energie, ale také nám chyběla jako člověk, jako kamarádka, a to jak mně tak Esterce.

Aby to nevypadalo, že má Iva jen samé klady, jednu negativní záležitost zmíním, ale s tím se asi nedá nic dělat. Moje kamarádky se mne dost často ptají, jestli se nebojím mít k dítěti hlídačku a chůvu, která je tak hezká, aby prý mi neodloudila muže. Podle mne je fajn, že je Iva velmi pohledná, neboť se na ni alespoň hezky kouká.

Ale teď vážně, Iva je nejlepší, nejvíc zodpovědná,  nejspolehlivější, příjemná, přátelská hlídačka a chůva, jakou jsme kdy měli a navíc to skvěle umí s dětmi, motivuje je k tomu, aby dělali věci sami, ale vždy se plně soustředí a dbá na jejich bezpečnost.

maminka od Esterky Ráčkové (5,5 roku)

Doporučení Linda Cecavová Tišnov

Chůvička Iva pravidelně hlídala moje dcery(2 a 4 roky). Anežka s Eliškou si ji okamžitě oblíbily a vždy se těšily na její návštěvu. Iva k hlídání přistupovala vždy velice zodpovědně a zároveň si s ní holky užily spoustu legrace. Iva byla vždy dochvilná
a spolehlivá. Ačkoliv se s ní dcery nenudily, uměla jim láskyplně udat hranice. Když jsem od holek odcházela, měla jsem pocit, že jsou v dobrých rukou a klidně se mohla soustředit na svoji práci či relaxaci.

Linda Cecavová Tišnov

Doporučení Ventrubovi Brno

Hlídání můžeme doporučit!
A to z několika důvodů: bezpečnost, oblíbenost u dětí, příjemné jednání, spolehlivost. A možnost hlídání do nočních hodin.
Naši kluci mají Chůvičku Ivu rádi, těší se na hlídání. My oceňujeme taky schopnost přívětivého přístupu k dětem se zachováním respektu a určitých pravidel. Kdykoli jsme měli příležitost sledovat Ivku v akci, měla vždy situaci plně pod kontrolou. Takže se nebojíme odejít a můžeme si v klidu dopřát trochu času.

Ventrubovi Brno