Hlídání dětí v Brně a okolí

Nejen chůva na hlídání…

  • Pohlídáme u vás doma
  • Dovezeme vaše děti do kroužku, na sport, vyzvedneme třeba ze školky
  • Dáme volnému času kreativní nebo pohybovou náplň
  • Spokojené dítě a rodiče jsou pro nás nejlepší vizitkou

Chcete se ujistit? Nebo naopak hledáte práci jako chůva?

Člověk, kterého si pustíte do soukromí, by měl být důvěryhodný profesionál. Přece jen mu svěřujete to nejcennější co máte – vlastní děti. Výběru chův věnujeme mimořádnou pozornost, dáme na celkový dojem i na zpětnou vazbu od maminek. Každá naše chůva prochází zatěžkávací zkouškou se třemi dětmi majitelky agentury, abychom měli jistotu, ale hlavně abychom měli záruku pro vás.

Naše podnikání je založené na doporučeních a kladných referencích. Chůvy vybíráme tak, aby si rozuměly s dětmi i s jejich rodiči, dokážeme vnímat nesoulad a přizpůsobit se.

Haló, dobrý večer, mám problém…

Víme, že život maminky není jen samá radost a pohoda. Když se něco pokazí, dokážeme skočit do auta a přijet. I kdyby zítra končil svět, zajistíme expresní hlídání nebo asistenci v nejkratším možném čase.

Kontaktujte nás

Kontakt: +420 777 696 393 I chuvickabrno@gmail.com

hlídání dětí

U vás doma se dítě cítí v bezpečí a snadněji přijme hodnou paní na hlídání. Pro maminky je také nejjednodušší, když je po ruce všechno, co vaše dítě potřebuje.

Ve dne, v noci, nikdy nemáme zavřeno. Pomůžeme s dětmi od kojeneckého věku a i v případě nemoci.

Celý den dítěte může proběhnout podle vašich představ. Pohyb? Učení? Není problém. Doprovázíme děti do kroužků, do školy, klidně i k lékaři.

U mimobrněnských lokalit účtujeme poplatek za dopravu (viz ceník).